2022 4,května_17.března Jak se má Arny

Jak se mají » 2022 4,května_17.března Jak se má Arny

Aktualizace květen 2022Květen 2022

Dobré popoledne. 

Arny si užívá venkovních radovánek, zejména sluníčka. Rozšířila si cestovní prostor i na sousední zahrádky, ale nejraději odpočívá na židli s odloženo netkanou textilií, kterou už teď ani nesmíme uklidit na své místo. Stále venku miluje stromy a vevnitř různé krabice, dceřin domeček pro panenky a třeba i připravenou tašku na dárky. V noci má své favorizované pelíšky, nicméně se ráda přitulí někomu k nohám či hlavě. Přes den vyžaduje nastavit klín na křesle či na židli. To je tak zhruba to hlavní a aktuální.

P.S. Jinak je to potvora toulavá. Klidně i tři hodiny se courá venku, aniž by byla k zastižení. Ale pak zamňouká na dveře a klidně minutu vypráví své zážitky... :-D

Je s ní fakt sranda a užívá si, že s námi taky.

Mějte se fajn, zase se ozvu. JP

 

Dobrý den. Posílám malou fotoreportáž o životě jedné spokojené kočičky. Ledva se rozkoukala, našla správné místečko s jídlem a se záchodem. Nejvíce se jí líbí za francouzským oknem do zahrady, kde pozoruje cvrkot a moc se těší na první výlet po trávníku. Její aktivity jsou pestré: honění provázku nebo kuličky, skok vysoký na různý nábytek, běh do schodů až do podkroví nebo ji baví jen tak běhat za kýmkoli a vrnět a mňoukat. Moc ráda spí. Využívá k tomu dvě kočičí budky (ložnice a podkroví), polštářek na židli v jídelně, deku v dolní části servírovacího stolku, sedačku, páníčkovu postel, páníčkovy kalhoty a paniččin klín, když pracuje na home office. Taktéž ráda obývá náruče vybavené mazlením a hlazením. Jako poslední objevila škrabadlo, takže i drápky si přijdou na své. 

Až začne Arny chodit ven, pošlu další raport. :-)

JP