2020 29.února_2019 17.listopadu_8.listopadu Jak se má Matylda

Jak se mají » 2020 29.února_2019 17.listopadu_8.listopadu Jak se má Matylda

29.2.

Dobrý den, omlouvám se že píšu tak pozdě. Zprávy o Matyldě jsou takové, že se má velice dobře. Babička si jí hýčka jak miminko. Jen se stále nechce nechat pohladit. Přijde až k noze,ale o nohu se neotře,jako to kočky běžně dělají, a pohladit se také nenechá. Také se babičce zdá že dost divně mňouká,jako by byla v minulosti škrcená. Ale jinak se má k světu. Baští výborně, na kočkolit chodí vzorně a je to miláček. Posílám foto. Na židlích pod stolem je nejraději. S pozdravem M.B. 

17.11

Dobrý den,

 

píšu průběžné informace o kočičce Matyldě. V bytě u babičky si zvyká celkem dobře. První dva dny sice kakala kde jí napadlo,ale nyní chodí už jen do kočkolitu. Pohladit se sice ještě nedá,,ale už se alespoň neschovává pod postel a hoví si pěkně na sedačce. Baští výborně a celkově vypadá a má se dobře. Foto pošlu až kolem vánoc,,až pojedeme zas za babičkou do Loun :-D

 

Můžete mi prosím napsat který rok byla v Jáchymově odchycena a kdy byla kastrována? Nějak jsem to při přebírání kočičky přeslechla a zapomněla a v očkovacím průkazu jsem se to nedočetla........ Pamatuji si jen, že jí při odchytu byl cca rok.

 

                       Moc děkuji s pozdravem M. B. 

 

8.11.

 

Dobrý večer.

 

To my děkujeme za Matyldu vám.

 

Přesto že je stále dost plachá,tak už se stala miláčkem rodiny.U babičky v Lounech sice hned zaběhla pod postel a podle posledních zpráv je tam dosud,ale je pod postelí kde babička spí,takže v noci nebude sama :-) Věřím že až dostane hlad nebo se jí bude chtít čůrat,tak vyleze. Jídlo, pití i bedýnku s kočkolitem má přímo u postele pod kterou si zalezla,,tak snad vše najde. Paní Soběslavská nabízela,,že pokud by se s Babičkou nesžila,tak by jsme jí mohli vrátit,ale to se určitě nestane. Babička i její syn,který též v bytě žije se jí už nevzdají. A i kdyby přeci jen nějaké komplikace nastali, tak její druhý domov by byl u nás doma.

 

Hračku kterou jste mi poslala na fotografii má doma náš kocour a vzhledem k věku si s ní už  nehraje,tak jen co budeme mít opět cestu do Loun,tak ji Matildičce odvezme, ale to už asi bude slyšet na jméno Míša. Babička tak říká všem mourinkám :-D:-D

 

 Ještě jednou moc děkujeme. S pozdravem  M. B.