2019 24.června_9.května_22.dubna Jak se má ELA (Lea u nás)

Jak se mají » 2019 24.června_9.května_22.dubna Jak se má ELA (Lea u nás)

 24.6.                                                                                                                                                          Pěkný den!                                                                                                                                                                                                    jen v rychlosti pozdrav od Ely (u vás Ley). Už je u nás 2,5měsíce.Má se dobře,umožnili jsme jí průchod ven takže si chodí volně jak potřebuje a je spokojená :-).Večer pravidelně vyžaduje mazlení a drbání na gauči.S domácí Bibi jsou nerozlučná dvojka.Apetit k jídlu jí neopustil a už se chodí chlubit i ptačími a myšími úlovky! Jsme moc rádi,že jí mame! 

 

Zase se přiležitostně ozveme...

Pěkné léto všem kočičákům i paní Soběslavské!

J.

 

9.5.

Pěkný den všem,

včera tomu byly 3 týdny, co je Ela (u vás Lea) u nás doma. 

Ve zkratce nejdůležitější události. Podařilo se nám snad konečně zbavit rýmy (už jen z očíčka teče, ale léčíme). Veterinář ji zatím nedoporučil přeočkovat - až za 1-2 týdny až bude zcela fit. Tak snad... 

Ela a Bibi už spolu vychází a dům se občas otřásá jejich společnými divokými hrami. Občas sice Ela uplatňuje váhovou převahu, ale většinou si to holky "vyříkají". 

U Ely se projevily známky kleptománie :-)...krade, co jí přijde pod packu (nejčastěji ponožky dětí nebo reklamní letáky). Vůbec se z ní vyklubala pěkná uličnice. Takové záclony - to je něco! Rozhodně se s ní nenudíme. Pomalu budeme zkoušet pouštět i na zahradu. Neskutečně ji to totiž láká :-)! Pac a pusu všem kamarádům. Zdraví Ela 

 22.dubna 2019

Pěkný den,

po 5 dnech zdraví své kamarády a kamarádky z nového domova Ela. Aklimatizovala se u nás nezvykle rychle - chuť k jídlu má až nezvykle velkou, je čistotná, mimořádně zvídavá, přichází na chuť všemožným hračkám a  klec s morčetem je lepší než televize :-).  

 

Jen Bibi - dosavadní kočičí paní domácí ji zatím trpí a je na nás naštvaná. Zpočátku se Ely hodně bála, teď na ní syčí a jak to jen jde, klidí se z domu pryč. Doufám, že to chce jen trochu času a s kočičích holek se stanou kamarádky! 

 

Pěkný den

J