2018_08.08._ Jak se mají Čertík a Zrzek

Jak se mají » 2018_08.08._ Jak se mají Čertík a Zrzek

Dobré ráno, 

tak zrzek i čertík ( zatím jen pracovní jména, necháme na dětech jak je pojmenují)  zvládli cestu do Modřan v pohodě. Zrzek byl ochotný se nechat už v pondělí večer lehce pohladit. čertík je bázlivější. Momentálně máme oblíbenou hru na schovávanou, ale hledám jen já :-). schovávačky a pelíšek naprosto ignorují, nejlepší místo hledají na dlaždičkách v koupelně nebo na židlích v kuchyni pod stolem.

Zrzek bude velký mazel, už zeďka vyhledává společnost a nechává se drbat na bříšku, čertík je bázlivější, vše pozoruje, ale už jsme ve fázi že mě jen ignoruje :-). Dlabou v pohodě a i na záchudek pochopili kde je ( i když máme podezření na jednu loužičku :-) ) Asi je pro ně překvapením fontánka na vodu, koukali na to dost vykuleně, ale vzhledem k tomu, že na záchůdku je i načůráno, tak pijí.

Dnes ráno se nechal už i čertík pohladit - i když si myslím, že to moc neregistroval protože se kočkoval se zrzkem. Hrají si spolu a blbnou. Pokud drbu a mazlím se sezrzkem četík už je ochoten kolem mě procházet, ale šáhnout nee. Fotky pošlu až budou chvíli v klidu a na světlém místě :-).

s pozdravem J.K.