2018 11.06._03.26._01.15. Jak se má Dolly (Mňouka u nás)

Jak se mají » 2018 11.06._03.26._01.15. Jak se má Dolly (Mňouka u nás)

 

06.11.

 

Dobrý den paní Vnuková!

Čas nám letí jako splašený a já si říkám, že už jsem dlouho nenapsala ani neposlala fotky. Tak to jdu honem napravit.

Dolly, pokud za ní můžu mluvit, se má báječně. Letos před létem jsme přibrali do party maličkého kocourka z útulku z Liberce a Dolly se ho po pár dnech ujala jako svého koťátka. Kam se hnula, tam šel i prcek, a platí to tak pořád.  

Dolly je absolutně bezkonfliktní, po kastraci loni trochu přibrala, protože moc ráda jí, ale přes léto byla jak lunt. Teď je zas želví kulička. V září byla na očkování a zvládla to na výbornou.

Umňoukaná je pořád stejně :-D, ale to nám nevadí. Vyrostla z ní nádherná mazlivá želva, kterou milujeme a moc za ní děkujeme.

S pozdravem E.M.

 

26.3.20187

Dobrý den,                                                                                                                                                                                                       Dolly se má výborně, baští jak o závod, neváhá si o jídlo pořádně zamňoukat a vůbec i o pozornost. Mazlila by se od rána do večera, je kontaktní i k návštěvám, ale nejraději spí u manžela na posteli pěkně v peřinách. S ostatními vychází bez problému.                                     V příloze zasílám opět pár fotek, kde už vypadá o dost dospěleji, ikdyž stále ještě má kotěcí výraz.                                                            Mějte se moc krásně.

M.

15.1.2018

Dobrý den!

 

Tak nám přešel další měsíc a s ním nadešel čas poslat Vám opět info a foto jak se má treperenda Mňouka. Jak je z fotek patrné, nejvíce se kamarádí s naší malou zrzkou Silvií. Ty dvě se hledaly jen co je pravda. Spolu tvoří dynamické duo, běhají, hrají si, starají se o sebe, spí spolu jako sestry. A vymýšlejí lumpárny :-). Dolča pořád roste, taky jí jako bezedná a moc ráda si "povídá" a říká si o mazlení. Asi už je jí to jméno Mňouka souzené :-). Vánoce i silvestra zvládla na jedničku, nic jí nerozhodilo. Doufám, že se jí u nás líbí, zatím vypadá spokojeně.  

 

Hezký víkend a brzy zase napíšu. M.