2018 04.04. Jak se má Bertička

Jak se mají » 2018 04.04. Jak se má Bertička

 

Dobrý den,

 Bertička si u nás zvykla. Ze začátku měla průjem, ale ten jsme vyléčili, pokud ovšem nenajde nevypité kakao od našich dětí :))

 

Bertička je hravá, na pejsky si zvykla, ale občas tomu jednomu (pes) dává najevo, že ona je tu pánem. Druhého pejska (fenky) si vůbec nevšímá. Jinak spí se psi v místnosti, protože nás budila v 5 ráno, že má hlad. Ráda chodí ven a ráda se vrací. Málem už ulovila ptáčka, protože ptáčky krmíme a byli zvyklí, že je nikdo neloví ani pes. Už mi přinesla vyschlou mrtvou myš k autu, ale zatím žádnou neulovila. Je jako pejsek, všude chodí za mnou a když pracuji na PC, tak mi leží na stole. Když jsem na zahradě, tak pozoruje, co dělám a skoro nemůžu nic dělat. :) Nejvíc se mi líbí, že od začátku nebyla bázlivá a když k ní přiběhly děti, tak neutekla a ležela a čekala, co bude. Teď už si jim řekne, že to přehnaly :)) Stále se s ní učíme, ale nebojím se ji nechat venku, protože se pokaždé vrátí i na zavolání.

 

Žádné alergie neproběhly, takže i manžel se s ní mazlí a rád. Zjistila jsem dle katalogu koček, že by se mělo jednat o sibiřskou kočku a ty prý jsou pro alergiky nejlepší. A důležité také pro mě je, že skoro nelíná (oproti psům, které máme). Možná najdu dva chlupy a to je vše. :)

 

 Děkujeme Vám a ať se Vám daří. V příloze zasíláme pár fotek ze života Bertičky.

 

 V. P.

 

4.4.2018