2018 01.18._2017 12.16._11.22. Jak se má černá Micinka a rezavá Rézinka

Jak se mají » 2018 01.18._2017 12.16._11.22. Jak se má černá Micinka a rezavá Rézinka

18.1.2018

Dobrý den,
posílám pár fotek kočiček, které se mi podařilo udělat.
Micinka (černá) začala po dobrání léků krásně přibírat a je teď větší než Rézi. Má krásně lesklý kožíšek, a když venku běží, nádherně se na ni vlní. Je hodně kontaktní, není ráda sama, když je doma a Rézi venku čeká u dveří, Mici mňouká a volá nás, abychom jí otevřeli. Micinka se ve vlhkém počasí drží raději doma. Ale Rézi chce ven za každého počasí. Dokonce včera ulovila prvního vrabce! Vystavila ho na paletu k zadním dveřím. Nejdřív dělala, že nic, když jsme pátrali, kde se tam vzal. Pak ho popadla a dováděla s ním, takže bylo jasné, čí je to práce. Vrabci se u nás přemnožili, vytrhávají nám izolační vatu z domu, hnízdí na domě, krmí se u slepic a za sezonu se jejich počet zdvojnásobil. Takže máme radost, že to skončilo. Rézi je lovec, to bylo vidět už dávno. Zato Mici je spíš domácí mazlík a loví chlupaté drátky :-)
Máme radost, že kočičky máme. Mici je asi dárek pro mě, často za mnou chodí, jak si sednu, skočí na klín nebo tablet a je neodbytná. Rézi si oblíbila Amálku, spí jí v kutlochu na kožešině, chodí jí vítat a mazlí se myslím jen s ní.
Přeji krásné zimní dny
Z.K.

16.12.

Dobrý den,
Posílám pár fotek kočičky, říkáme ji Micinka. Vyrobili jsme jim nové škrabadlo ze stromu, Micinka má občas trochu problém dostat se až nahoru, ale už jí to jde. Rezavá ráda spí až na horní polici a Micinka si za ní vyleze. Navzájem se myjou. Také rády spí na židli. Tento týden jsme dostali ještě jedno škrabadlo od tchýně, jejich kocour je na něj moc velký.
Kočička má skoro 2 kg, baští až ma kulaté bříško, je hodně hodně mazlivá. Ráda chodí ven, našich psů se vůbec nebála a naučila se to od ní i druhá kočička. 
Všichni jsme rádi, že Micinku máme. Obě kočičky jsou úplně jiné povahy. Rezavá se nechodí až tak moc mazlit, myslím, že bude spíš lovec.
Fotky nejsou nic moc, černá se špatně fotí, ale alespoň něco
Hezké předvánoční dny

K. 

22.11.

Dobrý večer, přeposílám foto černé chlupatky. Je v novém domově maximálně spokojená.                                                                                                                     Posílám jednu hezkou fotečku z dnešní siesty Hezké podzimní dny

 

K.