2017 06.30._04.05_03.06_ 01.21. Jak se má JAMIE Beatka u nás

Jak se mají » 2017 06.30._04.05_03.06_ 01.21. Jak se má JAMIE Beatka u nás

22.10.

 

Dobrý den,

Jamie se hlásí. Posílám pár dalších fotek, ochočila si nás pěkně, čertice. :) Je to povaleč první třídy teda.

D.T.-

 

30.6.

Dobrý den,
už je to celkem dlouho co jsme se s Jamie ozvali, napravujeme.
Jamie je takové uvrněné, bojácné zvířátko, že to snad ani není možné. Je opravdu úžasná, bráchu Foxe hlídala, když se mu stalo osudným setkání s autem. Opecovala ho, ze začátku se ho bála, přeci jen, měl něco plastového kolem krku a to se jí moc nelíbilo. Dovádí spolu, až je někdy potřeba je rozdělovat, lítají chlupy a pak se musí stydět, každý na svém místě.
Jsme rádi, že se nám Jamie takto otevřela a je vděčná za kapsičku, pamlsek a podrbani. Nejraději s námi spí v posteli.
Zdravíme všechny kočičky v útulku a přejeme jim brzký nový krásný domov. :-)

D.T.

5.4.2017 

Dobrý den,
Ráda bych Vám poslala další fotky a info o naší Jamie.
Tak uvrněnou kočičku jsem snad ještě neviděla. Každé ráno jde probudit přítele, mazlí se s ním, a běda, když přestane drbat, jemně ho hryzne, aby zase začal. Je úžasná, krásně si hraje a venku se jí velice líbí, ale nejraději je na židli a nechává se drbat na bříšku.
S bráškou Foxem dokáží vymyslet vylomeniny, nebo spolu jentak leží na gauči a odpočívají.
Nožička je v pořádku, běhá a hopká bez zábran.
Pozdravujeme všichni. :-)  

D.T.

 

6.3.                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Dobrý den,
Ráda bych Vám poslala další fotky uvrněné Jamie (Beata).
Jamie už chodí chodí ven , strašně se jí tam líbí a pokud nejde domů i kamarád Fox, tak prostě nepůjde, nechá se nalákat jen na kapsičku nebo paštiku. Krásně si na sebe zvykli, navzájem se čistí, ochraňují.
Stále se nenechá vzít do ruky, pokud sama nechce, ale když už přijde, hlavně ráno do postele, miluje drbání na tvářích a sama se nastavuje, kde zrovna potřebuje podrbat, dělá neuvěřitelné pokroky :-)
S pozdravem
D. T.

 

6.2.                                                                                                                                                                                                                                                                                                             Dobrý den,                                                                                                                                                                                                                                                                                               ráda bych vám poslala pár fotek Jamie (u vás Beátka). S naším kocourkem, Foxem, si na sebe poměrně rychle zvykli, jsou pořád spolu, když je Fox doma, Jamie mu dělá takový druhý ocásek, hrajou si spolu, kočkují, ale i se olizují a drbou. Jamie je pořád plachá, nenechá se vzít na dlouhou dobu do ruky, ale podrbat pod tváření se jí moc líbí a ráda si přijde. Doufám, že se to v ní zlomí a bude to umazlená kočička jako je náš Fox, ten je flegmouš.                                                                                                                                                                                                                   S pozdravem D. T.

26.1.

Dobrý večer,
tak už jsme s naší Jamie (Beátka) 6 dní a děláme pokroky. Má velkou chuť k jídlu, pořád by se jen mazlila se svým novým braskou, ale někdy se tu i proženou oba navzájem, asi je to normální. Sama si přijde už i pro pohlazení, ale stále se nenechá pochovat, věříme, že to nebude dlouho trvat.
Místo si našla pod botníkem, tak jsme jí tam alespoň udělali trochu tepleji.
Pokud jde o ty dva, kocourek se o Jamie stará, hlavně aby nedělala něco co se nesmí.
Je úžasná.
S pozdravem D.T.

 

 

22.1.2017

Kocourek na ni nejdříve vrčel a syčel, poté se k ní přiblížil, očuchali se a teď už spolu zkoumají byt :). Myslím, že budou dobrá dvojka. Ale ještě to bude chtít i čas.

Mějte se krásně a zase se ozvu s dalšími fotkami :)
S pozdravem
D.T.

21.1.2017

Dobrý den, 

zasílám foto hned po příjezdu domů. Beátka se hodně bojí,útočiště má v přepravovací tašce, doufáme, že se brzy rozkouká a bude se jí u nás líbit.

Krásný den a přeji všem kočičím miláčkům, aby nalezli nové domovy.

S pozdravem

D. T.