2016 12.07. 2015 08.29. - 03.25. Jak se má Sylvinka bez očička

Jak se mají » 2016 12.07. 2015 08.29. - 03.25. Jak se má Sylvinka bez očička

 7.12.2016

Dobrý den,

před skoro dvěma lety jsem si od Vás vzala handicepovanou kočičku Sylvinku.

Sylvinka se má, myslím, velmi dobře. Přibyli ji další kočičí rošťáci na hraní, takže má o zábavu postaráno:) A když si nehraje, tak buď spí u kamen nebo jí (čemuž odpovídá i velikost jejího bříška).
V příloze zasílám dvě fotky Sylvinky. Na první Sylvinka pomáhá s focením věcí do aukcí, které děláme pro kočičí útulky. Zde byla ve Photoshopu zaretušována paštička, kterou Sylvinka při focení baští :) A na druhé se Sylvinka sluní u okna, odkud často kouká na dění na ulici.

Přeji veselé Vánoce a také bych Vám chtěla poděkovat za to, jak pomáháte zvířátkům v nouzi.

Pěkný den,
       S.

 

29.8.2015

Dobrý den, paní Soběslavská,

zasílám slíbené fotky Sylvinky.

Jinak Sylvinka si opět užije návštěv u veterináře. Udělala se jí totiž malá kýla, tak jsme ji pro jistotu nechali včera zoperovat. A zítra se s ní jede na antibiotika.

Je to úžasná, hyperaktivní, velmi inteligentní kočička. A jsme za ni moc rádi, protože nám zpestřuje každý den:)

Přeji hezký den

Silvie S.

Sylvince se daří, řekla bych, skvěle:)

Jinak Sylvinka (pro její límec ji občas říkáme "Lampičko" nebo "Ufounku" :)) je naprosto úžasná. Cestu zvládla skvěle. V podstatě ji celou prospala přitulená k mé ruce. Což ji zůstalo doteď, kdy si na noc lehne za mnou do postele, pomazlí se, přitulí se k mé ruce a usne. Jinak je to hrozně temperamentní raubířka, která musí všechno prozkoumat. Je velmi inteligentní a taky hravá. Bez rozdílu skáče a bafá na všechny ostatní kočky:) Už se se třemi skamarádila a celý den si spolu hrají

Taky jsme ji již pustili na zahradu, protože bylo krásně a to si náramně užívala. 

Přeji hezký den

   Silvie S.