2016 09.26_ 08.20. Jak se má zrzavá Ginger ( Zuzanka) a Zoubek (Vašík Bizizubka)

Jak se mají » 2016 09.26_ 08.20. Jak se má zrzavá Ginger ( Zuzanka) a Zoubek (Vašík Bizizubka)

 

Aktualizace 26.9.2016

Dobrý den,

 

 Píšu Vám abych Vám dala vědět jak se mají Zoubek (dříve Pizizubka) a Ginger (dříve Zuzanka) po měsíci co jsou se mnou doma.

 

 Bohužel velkou část jsme strávili léčením protože nakonec oba  měli ten zánět spojivek. U Zoubka to  probíhalo trochu hůř, ale už jsou oba z toho venku.

 

Já si myslím, že jsou poměrně spokojení. Odpoledne a večer se chodí mazlit. V noci si lehnou ke mně a spí celou noc. Oba dva mně hodně následují během dne, když chtějí mít společnost. A když chtějí být sami si zalezou na okno nebo do pelíšku. 

 

 Také si i pravidelně hrajeme. Oba dva zbožňují jednu pištící myšku na provázku. Samozřejmě si občas hrají i spolu. Zatím ještě zjišťuju jaké hračky se jim líbí a postupně doplňuji zásoby.

 

Zoubek je velice mazlivý a ukecaný. Obzvlášť když si myslí, že bychom  mu měli dát jídlo (pořád). Ginger je ještě plachá, ale už se chodí mazlit když má náladu a vyhledává naší společnost. sice se občas lekne nějakého toho zvuku a nebo když jde někdo po schodech, ale už se rychle uklidní a nemá potřebu se schovávat za gauč. 

 

20.8.2016

Pisu první zprávu o tom jak se mají Zuzanka a Pizizubka.
Včera jsme měli domácí návštěvu od zvěrolékaře. Oba dva je prohlídnul. Pizizubka i Zuzanka měli v uších svrab, který budeme léčit asi měsíc a půl kapkami. 

Zuzanka má zánět sítnic a asi ji vypadne nebo bude vyndán jeden zub. Zubní kamen zatím doktor nenašel. Pizizubkovi dolní zub vyndavat nemusíme jelikož  nezasahuje do sliznic a vůbec mu nevadí.  Ale nahoře má jeden zlomeny zub, který bude muset jít ven. 

U Zuzanky jsme zjistili, že ji na přední pravé nožičce chybí dva prstní články. 

Jinak jsou v pořádku. Zatím si na nás ještě zvykají a objevují barák.  

Za měsíc určitě poslu podrobnější zprávu jak se jim vede I s novými jmény. Prozatím jsme vymysleli jméno jen pro jednoho z nich.
V přílohách posílám první fotky.
S pozdravem,
J. H.