2016 05.22._02.27. Jak se má Saxánka (u nás Zuzanka)

Jak se mají » 2016 05.22._02.27. Jak se má Saxánka (u nás Zuzanka)

Aktualizace 22.5.

Dobrý den,                                                                                                                                                                  dle telefonické domluvy Vám zasílám pár novějších fotek Saxanky :) Daří se nám moc dobře a vše klape jak má :)Ještě jednou Vám za Saxanku děkuji.                                                                                                                                  Mějte se moc krásně.                                                                                                                                                     K. S. 

 

Aktualizace  27.2.  

Dobrý večer,  

říkala jsem si, že napíšu, abych Vám dala vědět jak se Saxánka (dříve Zuzanka) má. Dnes je to dva týdny, co jsem si ji od Vás odvezla. Musím říct, že se nám daří skvěle. Kašlík polevil po podávání vitamínů, takže to nebylo třeba dál řešit. Saxánka i malinko přibrala, z čehož mám velkou radost. Jinak je to úplné zlatíčko, děláme si s přítelem srandu, že pořád vrní jako predátor :D :D Je dokonce i hrozně přátelská k návštěvám, spala u nás kamarádka a Saxánka ji za krátkou dobu předsvědčila, že si má taky pořídit kočičku :). Je to klidná kočička, prostě zlatíčko, jen večer vždy tak kolem osmé (zrovna teď) se probudí a začně řádit, takže to je pak největší sranda :D Právě se mi snaží vyškrábat na rameno jako papoušek :D Mám velkou radost, že si už začala i malilinko hrát, chvilku jsem si myslela, že na to asi ani nebude, ale vypadá to, že se to zlepšuje. Myslím (doufám), že se jí u mě líbí a je spokojená.

Vlastně nemám vůbec co negativního napsat, máme se prostě spolu moc dobře.  

Ještě jednou Vám za ni děkuji. 

K. S.

 

 

 

 Rozhodla jsem se Zuzanku přejmenovat na Saxánku :) Zaprvé je prostě kouzelná a za druhé jsem si říkala, že nové jméno znamená nový život.

 

Jsem překvapená, jak dobře se nám zatím daří. Očekávala jsem, že bude kočička nervózní, ale popravdě mám pocit, že je naprosto v klidu. Pořád vrní a chodí za mnou jako ocásek- je prostě úžasná. Vůbec se neschovává a nebojí se (teda kromě chvíle, kdy jsem si dovolila vytáhnout vysavač :D - to jsem dostala hned vynadáno). Prostě po mně leze jako opice a dělá mi tím velkou radost :) Nevím čím to je, že je tak v klidu, nejspíš je ráda, že už kolem sebe nemá kočičí konkurenci (nebo jsme si prostě padly do oka :) ). V příloze posílám pár prvních fotek, Saxánka mi dokonce  trošku zapózovala. Ta fotka kde spinká je focena před pár okamžiky.  

 

Děkuji moc za všechno (a předem za ty domluvené informace).

K. S.

 

 

 

Milá paní Soběslavská,

 

píšu Vám mejlík, jak jsem slíbila a prosím o zaslání domluvených informací. Kočička vypadá mnohem víc v pohodě, než jsem čekala. Hned po  příjezdu prošmejdila celý byt a pak za námi přišla na pohovku, mazlila se a vrněla (nejspíš jsme jí sympatičtí). Jsem překvapená, že se dokonce už i trochu najedla. Teď si našla jednu z niščích poliček v obýváku a uložila se tam (pelíšek ji moc nezaujal :D). Co se týče toho avizovaného kašle, tak zatím zakašlala jen jednou. Za chvíli vyrazím pro ten B-komplex, tak tu bude poprvé sama (snad tady nebude pořádat kočičí mejdan). 

V souhrnu bych tedy řekla, že se vše daří nad očekávání a kočička vypadá spokojeně. :)

Moc Vám za ni děkuji.

K. S.