2015 09.30. - 2014 12.29. Jak se má Čertík (u nás Bohoušek)

Jak se mají » 2015 09.30. - 2014 12.29. Jak se má Čertík (u nás Bohoušek)

 

 

 

Dobrý den paní Adámková,

 

posílám pozdravy od kocourka Čertíka, kterého jsme si od Vás brali koncem roku 2014.  Je to stále rošťák, velký jedlík, pro jídlo je schopný nám vylézt snad i na záda. :) :)  Jakmile vidí kapsičku, začne vrnět, až z té vášně, že bude mít zase dobrotu, skoro chrčí. :) :)

 

Miluje hraní na všechny způsoby, nemá cenu mu kupovat drahé hračky, stačí mu obyčejný malý míček, klubíčko, lísteček.

 

Nezapře v sobě velkého lovce, v létě by nejraději stále na zahradě chytal myši a v zimě je naštvaný, když musí pozorovat za oknem obsypané ptačí krmítko. :) To s námi ani nemluví, jak je naštvaný, že ho nechceme pustit do toho mrazu, aby si chytnul nějakého toho vrabčáka. :)

 

Se starším Matýskem sice nejsou bůh ví jací kamarádi, ale vzájemně se respektují a když je chytne oba hravá ve stejný čas, lítají po bytě jak splašení. :)

 

Občas číhá schovaný za rohem i na nás a pak na nás vyběhne "bokem" s ocasem nahoru a snaží se nás vyděsit. :) :)

 

Na chalupě má další dvojku kočičích kamarádů, jednu holčičku a druhého kocourka, kterého nám někdo hodil přes plot. Ty jsou mladší než on a Čertík je učí všechny vylomeniny, které on už umí. :)

 

Spolu s Matýskem jsou oba našimi nejrozmazlovanějšími mazlíky.  :)

 

Doufám, že u Vás je vše v pořádku a máte se krásně.

 

Mějte se krásně.

 

S pozdravem

 

M. Š.

29.12.

Dobrý den,
 
posílám fotky z nového domova kocourka Bohouška, kterého jsme si odvezli 22.12.2014 od paní Adamovské.  Kocourka jsme přejmenovali, nejdříve jsme mu dali jméno Bertík, ale jelikož se po dvou dnech u nás krásně "otrkal" a řádí po bytě jak smyslů zbavený :) , říkáme mu Čertík. :) Někdy taky Enšpígle nebo Cvrčku. :)
S naším kocourkem Matýskem se postupně poznávají, sice dostal už pár výchovných pohlavků a sem tam nějaké to varovné syčení, ale myslíme, že za pár dnů z nich budou kamarádi. Na chalupě se seznámil i s pejskem a po prvotních rozpacích jsou z nich také kamarádi.
Dobře baští, není zatím vybíravý :) a je velice hravý a mazlivý. Do postele se zatím chodí jenom na chvilku pomazlit a pak jde spát do svého pelíšku nebo na křeslo. 
Za Čertíka děkuje celá naše rodina a budeme držet palce, ať už i jeho sestřička Barunka najde domov.

30.12.

Čertík je u nás už jako doma a jako kdyby tam byl od jakživa. :)  Je neúnavný, ztřeštěně lítá po celém bytě celý den... Snaží se už hravě útočit i na Matýska, ale zatím mu to neprochází.. zatím se Matýsek na něj dívá sice s velkým zájmem, ale hrát si s ním zatím ještě nechce.. Tak nám Čertík skáče po záclonách, leze do šuplíků, prostě všude kouká, kde by co vyvedl. :)  

Až trošku povyroste, určitě Vám zašlu nové fotky.  

Za Čertíka ještě jednou děkujeme a přejeme celé Vaší rodině krásný Nový rok!

24.1.2015

Dobry den. Tak tohle je Certik u nás doma. Ma se dobre, hraje si a je spokojeny. Roste jako z vody.

30.9. 2015

Dobrý den,

tak jelikož Čertík už u nás 20.září oslavil své roční narozeniny, posílám Vám jeho aktuální fotky. Je to neskutečný ďáblík a hlavně jedlík. Už jsme ho nechali vykastrovat, tak doufáme, že nám nebude  s tou jeho chutí k jídlu přibírat. :)

Je to velký mazel, ale nejvíce miluje nošení na rukou. :) Na chalupě se s ním procházíme na vodítku, na které si okamžitě zvykl a je úspěšný i v lovení myší. :)

Mějte se krásně a přeji mnoho umístěných kočiček v útulku.

S pozdravem

M.Š.