2015 02.07. - 2014 12.03. - 11.10 Jak se má Rozárka (Mahulenka Mahu u nás)

Jak se mají »  2015 02.07. - 2014 12.03. - 11.10 Jak se má Rozárka (Mahulenka Mahu u nás)

7.2. 2015

Dobrý den,

ještě Vám dlužím fotky Mahu - Rozárky. Kočička je společenská a mazlivá, ráno na mě vždycky věrně čeká přede dveřmi ložnice a pak se dokonce nechá vzít do náruče. 


 

O Vánocích jsem ji raděii nechala doma samotnou, protože transport na neznámé místo by ji určitě vystresoval. Na jaře ji vypustím ven na zahradu, tak jsem na ni zvědavá. Má tady kolem hodně "kamarádek".

 H. J.

 

10.11.2014

Dobrý den,

kočička se po 4 týdnech pod gaučem vydala objevovat nový domov a od pondělí udělala docela pokrok. Je hodně mazlivá, hravá i zvědavá, ale pořád se to v ní pere se strachem (drbat se nechá jen v pelíšku, kde je v bezpečí jako u mámy, jinak se lidské ruky bojí). Při hraní je vtipná, jak běhá s plyšovou myší v tlamě a nahazuje si ji pěkně vysoko, aby ji mohla lovit, nebo si přihrává míček zadní packou.

Fotky pošlu někdy později, zatím moc ostrých nemám :-) Ale už konečně vím, jak Mahu vypadá zespodu.

Nové jméno zatím nepoužíváme, ona je dost mimo i bez toho, takže je jen číča. Teď spinká v pelíšku pod radiátorem, má tam svůj klid a je jí dobře.

 

 3.12.2014

Dobrý den,

číča už si zvyká na jméno Rozárka. Nejradši má našeho syna, protože ten umí správně nadhazovat myš k aportování. Jinak je mazlivá, ale na klín ani do ruky nechce - jen mi leží po boku a drcá mi do ruky, abych ji hladila. Pracuju na tom, aby nekousala a neškrábala lidi ani při hře, protože vím, jakou má sílu a rychlost, ale těžko říct, jestli se to povede :-) Někdy je instinkt silnější, prostě je to bojová kočka z ulice.