2015 02.04. -03.13. Jak se má Piňďa Miňďa

Jak se mají » 2015 02.04. -03.13. Jak se má Piňďa Miňďa

13.3.

Pindě se daří dobře....její stav je stabilní...a vyloženě"prosperuje" :) Dělá nám velkou radost...Je až dojemné - jak se s Žofinkou skamarádily... :) Pinďa si s ní naprosto rovnocenně hraje - a rozhodně nepůsobí,že by jí to problematické očičko nějak zvlášť omezovalo.....Jsem z ní občas naměkko - má takové vděčné,oddané -  až téměř"pejskovské"chování......Musím přiznat - že se naplnilo moje očekávání - a že dvě kočičky nám přinášejí mnohem víc radosti než ta jedna....Pozorovat je při těch jejich hrátkách - to je lepší než jakýkoliv televizní program - jsou to obě velké"šoumenky"! :D ...Také Vás moc zdravím -

24.2.

....Dobrý den....posílám Vám  pozdravy - a to především od Pinďulky ... ;)  ...daří se  jí dobře - s Žofinkou už jsou velké kamarádky ....Pinďa krásně baští...roste jako z vody ...a je bez zdravotních problémů(klepu na dřevo...)...Je neuvěřitelně mazlivá - a"oddaná"jako pejsek....Jsme moc rádi že jí máme.....Držím Vám palce ve Vašem konání - a všem vašim chlupáčům samozřejmě také... :) ...Mějte se krásně - M.K.

4.2.

.....Dobrý den,v sobotu jsme si převzali kočičku Pinďu Minďu - a při té příležitosti jsem jí slíbila,že brzy podám zprávu jak si Pinďa zvyká a jak se jí vede....Samotnou mě překvapilo jak rychlá a bezproblémová byla její adaptace ...Prvního půl dne byla zalezlá...druhý půl den(respektive noc)si s naší stávající kočičkou -rok a půl starou Žofií - "vyjasňovaly"co to znamená"boj o teritorium"....Ale už prakticky druhý den se"skamarádily" ;) ....K nám"dvounohým členům domácnosti"je Pinďa moc přítulná...a prakticky pořád se s někým z nás mazlí akráááásně u toho přede :) .Dnes jsem s kočičkou byla na veterině - pan doktor jí vyndal zbylý steh po kastraci - a prohlédl jí...Kromě těch problematických oček je zdravá... :) ...Jsme objednáni k jeho kolegyni - která se právě na tyhle opthalmologické potíže u zvířecích"pacientů"specializuje - s tím že bude do budoucna Pindin stav sledovat.... Posílím Vám pozdrav - a dík za veškerou Vaši péči o všechny ty chlupáče - a pár fotografií dokumentujících Pinďulčino zabydlování v novém domově... :) ...S pozdravem M. K.